easy website builder
Maakivist Lõigatud Sile Põrandakivi


Maakivist põrandaplaadid
(ET-PK)
63€ + KM m2

Eesti maakivist lõigatud põrandaplaadid 
Plaadi paksust võimalik valida vahemikus 10-25 mm
Eesti toode ja disain - KÄSITÖÖ
Transport üle Eesti alates 15€


Kõigist põrandakattematerjalidest on looduskivi just see, mis jätab eriti luksuliku ja elegantse mulje.
Eesti maakivist valmistatud põrandaplaadid sobivad ideaalselt koju, kontorisse ja ühiskasutusega ruumidesse nii sise- kui välistingimustes.
Põrandaplaadid on väga vastupidavad ning kergesti hooldatavad. Lisaks on iga põrand unikaalne ning omab tükike Eesti ajalugu.

MÕÕDUD: plaadi paksust võimalik valida vahemikus 10-25 mm
VÄLIMUS: mõlemalt poolt sile 
SOBIB: kõiki sorti põrandatele siseruumides ja välitingimustes

Miks valida maakivist põrandaplaadid?

  1. UNIKAALNE JA AJALOOGA - Iga maakivist põrandaplaat on unikaalse mustriga, mis on voolitud looduse poolt miljonite aastate jooksul ja omab pikka ajalugu selle tekkimisel.
  2. KERGE HOOLDADA - Kui sa soovid endale põrandat, mis kestab kauem kui vaipkate või parkett ja mida on kerge hooldada, siis maakiviplaatidest põrand on suurepärane valik. Pärast esimest hooldust spetsiaalse õliga piisab igapäevaseks põranda hoolduseks tolmuimejast ja harjast. Aegajalt tuleks põrandaid pesta mopiga kasutades tavalisi põrandapesuvahendeid.
  3. LOODUSSÕBRALIK - Maakivist põrandaplaatide valmistamiseks kulub tunduvalt vähem energiat kui mõne muu põrandamaterjali toomiseks ning tootmise käigus ei teki saastet ja jäätmeid. Kogu materjal on looduslik ning kasutatav 100% ulatuses.
  4. ELEGANTNE JA LUKSULIK - Kõigist muudest ehitusmaterjalidest on looduskivi alati jätnud luksusliku ja elegantse mulje ning see ei jää märkamata ühelgi külalisel.
  5. JUHIB JA TALLETAB SOOJUST - Maakiviplaatidest põrand koos põrandaküttega on ideaalne kombinatsioon hoida oma kodu soojana. Graniitkivi juhib ja talletab soojust suurepäraselt ning energiakadu on väiksem kui muudest materjalidest põrandatel.
  6. AITAB JAHUTADA RUUME - Eeldusel, et põrandale ei paista peale päike, aitab maakiviplaatidest põrand suvistel kuumadel aegadel ruume jahutada.
  7. SOBIB IDEAALSELT ASTMAHAIGETELE JA ALLERGIKUTELE - Maakiviplaatidest põrand on hea valik astmahaigetele ja allergikutele kuna seda on kerge puhastada ja see ei sisalda allergeene.
  8. LISAB VÄÄRTUST SINU KINNISVARALE - Maakiviplaatidest põrandasse investeering kajastub kindlasti ka Sinu kinnisvara väärtuses. See tõstab kinnisvara hinda ning jätab ilusa ja luksusliku mulje.
  9. PIKEMAS PERSPEKTIIVIS SAMA HIND - Maakivist põrandaplaadid on tugevad ja vastupidavad ning kestavad isegi terve eluaja. Kuigi esialgne investeering võib tunduda suur, siis pikemas perspektiivis tuleb maakiviplaatidest põrand sama kallis või isegi soodsam kui vahetada odavamat põrandakatet korduvalt.
  10. EESTI TOODE JA DISAIN - Kui Sa hindad eestimaist toodet ja unikaalsust, siis maakivist põrandaplaadid on valik just Sinule. Kõik põrandaplaadid on valmistatud Eesti maakivist ja ainult käsitööna!

OSTA VÕI KÜSI LISAINFOT

Toote ostusoovi korral saadame arve e-mailile!

Kontakt

E-mail: info@kiviaeg.ee
Telefon: +372 59 818 669
Telefon: +372 53 441 165

Kiviaeg OÜ

Reg. nr. 14094200
Kivila talu, Unipiha küla, Nõo vald,
Tartumaa, 61619